top of page

Judo Okulu olarak, Judo sporunun çocuk ve gençlerin beden, zihin ve karakter gelişimindeki büyük rolünü biliyor ve bu sporu yaygınlaştırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

Uluslararası birçok kuruluş ve sivil toplum örgütlerinin; bireylerin gelişim açısından Judoyu en uygun spor olarak tavsiye ettikleri ve destekledikleri bilinmektedir.

 

Akademik başarıya da etkisi kanıtlanan Judo’da çocuklar sadece kendini savunmayı değil,hayatta başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları değerleri öğrenirler.

Üst düzey yönetici, emniyet mensubu, yazılım mühendisi, öğretim üyesi gibi birçok farklı meslek grubuna mensup ortalama 30 yaş ve üzeri üyelerimizin oluşturduğu yetişkin judo grubumuzu milli antrenör Bilal Karakoç çalıştırmaktadır.

 

Derslerimiz judo disiplini içerisinde üyelerimizin spor geçmişi, mevcut sağlık durumları ve kondisyonları ölçüsünde belirlenen seviyelerde gerçekleştirilmektedir.

 

Aynı zamanda üyelerimizin arzu etmesi halinde lisans işlemleri yapılarak veteran turnuvalarına katılmaları da mümkündür.

IMG_20190212_203732.jpg

Sizde judo sporuna ilgi duyuyorsanız,

Nerede, nasıl ve ne şekilde başlayacağınızı bilmiyorsanız,

Judo öğrenmek için yaşınızın geçtiğini düşünüyorsanız,

Çalışmak için uygun bir dojo bulmakta zorlanıyorsanız,

Çalışmalarınızı belli bir yaş grubunda yapmak istiyorsanız,

Keyifli bir ortamda spor yapmak ve judo öğrenmek istiyorsanız,

 

Sizi judo okulumuza bekliyoruz.

bottom of page