top of page

Yaşınız, fiziğiniz, sağlık durumunuz, yaşam tarzınız ve alışkanlıklarınız…Hatta psikolojik durumunuz...

Her kişide bunların farklılık gösterdiğini düşünecek olursak, aynı egzersiz ve beslenme programlarının da herkese aynı şekilde uygun olmayacağını anlarız.

 

Özel eğitmenlerimiz, güncel analiz ve ölçümler ışığında ihtiyacınız olan en uygun çalışma programını hazırlar. Kişiye özel olan bu çalışmalarda, eğitmenlerimiz programlarınızı doğru ve etkili uygulamanız konusunda sizi yönlendirir, motive eder.

 

Personal Training’i özel kılan; kinesiyoloji, anatomi, biomekanik, egzersiz fizyolojisi, beslenme, antrenman bilimi dallarında eğitim almış, tecrübeli bir profesyonel ile çalışmanız ve programınızın size özel ve günlük olarak hazırlanmasıdır.

 

Kişiye özel çalışmalar; duruş bozuklukları ve stresten kaynaklanan bel, sırt, boyun ve baş ağrılarını gidermede yardımcı olurken; arzu ettiğiniz sporu, tercih ettiğiniz zaman dilimlerinde ve bir uzman eşliğinde yapmanın rahatlığını size yaşatır. Ayrıca performans takibinizin sizin adınıza yapılması da ayrı bir avantajdır. Eğitmeninizin çalışma süresi boyunca, tüm dikkat ve ilgisinin sizinle olması, sizi olası sakatlanmalardan korur, performans ve motivasyonunuzun artmasına, hedefinize güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı ve sağlar.

bottom of page