top of page
Blog
BK-judo-çizgi-sarı-04.png
Ara

Astroloji Hakkında Şaşırtıcı Gerçekler

Güncelleme tarihi: 12 Eki 2018


1-Astrolojinin tarihi 5000 yıldan fazla bir döneme uzanır. Akat Kralı Sargon’un kehanet için astrologlara danıştığı tarihte bilinen ilk astrolojik kayıttır.


2-Astrolojiden yararlanarak en bilinen kehanetleri yapan kişi Nostradamustur. İkinci dünya savaşı, Kennedy suikastı ve ikiz kulelere saldırı bildiklerinden sadece birkaçı…


3-Amerika’da alanlarında oldukça meşhur 20.000’e yakın astrolog vardır ve kurumsal firmaların yanısıra çoğu yetişkine ve onların çocuklarına kişisel danışmanlık vermektedir.


4-Alman astrolog Elisabeth Ebertin 1924’te Hitler’in doğum haritasına bakıp olabilecekler hakkında herkesi uyarmasına rağmen haklılığı iş işten geçtikten sonra anlaşılmıştır. (Buradaki geç kalınmışlık da belki de Hitler’in önlenemez yükselişinin bir parçasıydı çünkü maalesef o haritasını gerçekleştirmek üzerine yaşamıştı)


5-Dünyanın en büyük finans arenası Wall Street’teki borsacılar ve karar mekanizmaları dünyadaki dinamik finansal akış ve ülke haritalarına göre kararlarını şekillendirmektedirler. Ve tahmin edin en tutarlı yol göstericileri kim? Tabii ki astroloji ☺


6-Osmanlı’da her padişahın bir saray müneccimi vardı. Padişahlar daha çocukken bile neyi nasıl yapmaları gerektiği konusunda müneccim başlarına danışılırdı. Müneccim başlarının yegane kullandıkları veri doğanın hareketleri, ayın fazları ve astroloji ilmiydi.


BİLGE AK

34 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentarios


bottom of page